#DrużynaJanina Poznań, proszę się zainteresować, bo w czwartek w Waszym mieście będę rozdawać stuzłotówki!!!!!


Nie, żart. Ptysie będę rozdawać. Ale taki dobry ptyś to jest wart więcej niż sto złotych, on jest wart co najmniej sto złotych i pięćdziesiąt groszy. W czwartek (25.05.2017) o godzinie 18:00, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (ulica Towarowa 55, sala audytoryjna A) zorganizowałam dla Was dwie godziny pełne miłości. Wydarzenie to zatytułowałam na wzór biografii pewnego polityka, która brzmiała: “Lech Kaczyński. Odwaga i Wizja”, a u mnie to będzie: “Janina. Nadwaga i Wizja”.

Plan jest taki:
1. 30 minut statystycznej karuzeli śmiechu, na której pobawimy się w Ojca Mateusza statystyki, to jest rozwiążemy mnóstwo kryminalnych zagadek matematyki, w tym tą najważniejszą, to jest ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla.

To wykład będzie, ale taki ha ha, śmieszny. Spytajcie #DrużynaJanina Gdańsk, oni się ha ha śmiali. Być może z uprzejmości się śmiali, albo po prostu byli pijani, no ale to i tak się liczy.

2. Przemiła Ania​ z TechKlubu (miłego organizatora tego wydarzenia i sponsora ptysiów!!!!!) zada mi mnóstwo ważnych pytań dotyczących blogowania, życia w małżeństwie i czy można umrzeć przez niedobór masła orzechowego i dlaczego tak.

3. Wy zadacie mi mnóstwo pytań, dotyczących czego chcecie i w ogóle będziemy robić, co tylko chcecie, chyba że będziecie chcieli, żebym zrobiła przysiad, no to wtedy wezwę policję.

Wstęp jest wolny (wiadomo, przecież nie będę kazać Wam nigdzie szybko chodzić), DLA WSZYSTKICH. Żadnych ograniczeń wiekowych, zawodowych, i jakichkolwiek innych, choć jeśli ktoś jest chudym człowiekiem, to będziemy nań patrzeć z pogardą, wiadomo. Tylko trzeba się tylko zarejestrować. Polecam też przyjść trochę wcześniej, bo 50 pierwszych osób dostanie ptysia za darmo!!!!! SERIO, PTYSIA ZA DARMO! Mówcie co chcecie, ja tam będę od ósmej rano!!!!

Rezerwacja tu: https://techklubpoznan32.evenea.pl/
Wydarzenie na fejsbuczku tu: https://www.facebook.com/events/1567618616590329/

Jak nikt nie chce przyjść, to bardzo proszę wydelegować chociażby 10 ochotników-bohaterów, co przyjdą i będą klaskać jak najbardziej zadowolone z życia foki, żeby to potem nie było jak w tym rysunku Andrzeja Mleczki, że zorganizowałam orgię, ale nikt nie przyszedł.