Współpraca

Wraz z #DrużynaJanina stworzyłam najmilsze i najmądrzejsze miejsce w internecie. Jeśli chcesz do nas dołączyć, to jesteśmy otwarci na ciekawe i kreatywne formy współpracy. Napisz do mnie na janina@janinadaily.com i wymyślimy, co możemy wspólnie zrobić, żeby wszyscy byli zadowoleni.

Uwaga, ważne! Nie promuję alkoholu, papierosów, ani wegańskich bez.

Uwaga, równie ważne! Co prawda jestem lekko potrącona rydwanem pędzącego czasu, ale nie aż tak. O ile z ustąpienia miejsca w tramwaju zawsze chętnie skorzystam, no bo ja jednak cenię sobie luksus siedzenia, o tyle bardzo proszę – mów mi po imieniu!

 

Liczby i inne przyjemności

Najczęściej działam na fejsbuku, w następnej kolejności na blogu. Funpejdż (ja wiem, że wszyscy mają fanpejdże, ale ja mam funpejdż, bo mój fanpejdż jest fun) Janina Daily hula jak halny w Tatrach, głównie za sprawą superzaangażowanej społeczności. Jestem też na instagramie i na twitterze, gdzie uczę się streszczać. Mój mąż jest bardzo szczęśliwy.

 

Z ciekawych rzeczy

Czasem prowadzę warsztaty DIY wykorzystując FB live, które cieszą się bardzo dużą popularnością i zaangażowaniem mojej społeczności.

(Kliknij na tytuł warsztatu, aby przejść do nagrania).

“Warsztaty DIY: wytnij sobie chłopaka z kartonu” oglądało na żywo 500 osób. Nagranie z tego wydarzenia ma w chwili obecnej 26 000 odsłon.

“Warsztaty DIY: wytnij sobie morskiego ssaka z biszkoptu”500 osób oglądających na żywo, 56 000 odsłon.

“Warsztaty DIY: wypleć sobie koszyk z kabanosów”700 osób oglądających na żywo, 65 000 odsłon.

 

Kto mnie czyta?

I chłopcy, i dziewczynki, i młodzi i ci trochę przetrąceni pędzącym rydwanem czasu. Niezależnie od demografii, wszystkich kocham jednakowo!

Z kim już pracowałam?

Zobacz przykładową współpracę: cykl “Uniwersytet Prostego Życia”


Nasz post w ramach tej kampanii został wyróżniony w e-booku “215 pomysłów na posty w social media” Moniki Czaplickiej!


 

Ponadto zaufały mi następujące marki:

Wystawiam faktury. Do każdego maila dodaję zdjęcie foki. Foki są wspaniałe, bo są obłe i miłe. Ponieważ #DrużynaJanina kocha foki, to 10% zysku z każdej współpracy przekazywane jest irlandzkiemu schronisku dla fok w celu zakupu makreli dla ich okrągłych podopiecznych.

Poznaj mnie lepiej

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, odsłuchaj podcastu, w którym wzięłam udział lub przeczytaj wywiady, których dotychczas udzieliłam. Jak zwykle mówię tam tylko i wyłącznie o superistotnych rzeczach, typu: jak zrobić sobie przyjaciół z patyka i garści kurzu, no i o tym wstrzasającym wydarzeniu z 1995 roku, kiedy to zrobiłam dwa skłony i przysiad (!!!).

Kliknij w obrazek, by przesłuchać wywiad, którego udzieliłam w Radio Kampus.

I w radiu Czwórka.

Kliknij przycisk play, by odtworzyć podcast.

Kliknij w obrazki, by przeczytać wywiady.

Masz już pomysł, co możemy razem zrobić? Napisz do mnie: janina@janinadaily.com