#czytJanka – Janina on Tour. Spotkajmy się!

Znacie to uczucie, kiedy pilnie szukacie jakiejś sensownej wymówki, która pozwoli Wam uniknąć kolejnej lekcji jogi, bo jak na ostatnich zajęciach zaplątaliście się jak precelek, to potem musiały Was rozwiązywać trzy zastępy straży pożarnej? Albo szukacie pomysłu na wieczór, bo akurat nie możecie się spotkać z przyjaciółmi, albowiem nie macie przyjaciół od czasu jak dzwoniliście do każdego i czytaliście im po kolei wszystkie 100 dowcipów z książeczki „kawały o surykatkach” zakupionej w kiosku? OTO PRZYCHODZĘ WAM Z POMOCĄ!!!

#czytJanka – Janina on tour, cykl spotkań autorskich w sześciu miastach

Radość, pytania, rysowanie fok w książkach, no i portret Beaty zrobiony z kulek z bibuły. Wstęp to symboliczne 10zł + VAT (12,30zł), a cały dochód z tych spotkań zostanie przekazany na konto Fundacji DKMS – bo bardzo zależy mi na tym, by tę fundację choć trochę wesprzeć finansowo, a także by informacja o rejestracji w bazie dawców niosła się po świecie.

Teraz uwaga, ważna informacja – chcemy zadbać o to, byście na tych spotkaniach byli bezpieczni. W związku z tym liczba miejsc na każdym ze spotkań jest limitowana do 150 osób, decyduje kolejność rejestracji, a niestety najpewniej będziecie musieli się trochę pośpieszyć (przepraszam!), bo bilety na spotkanie we Wrocławiu rozeszły się w 45 minut.

Oto lista miast i dat, gdzie będziemy mogli się spotkać, a także informacje o tym, kiedy ruszają poszczególne rejestracje.

15.07 – Kraków – start rejestracji: piątek 10 lipca, o godzinie 12:00
16.07 – Katowice – start rejestracji: piątek 10 lipca, o godzinie 12:00
22.07 – Łódź – start rejestracji: poniedziałek 13 lipca, o godzinie 12:00
23.07 – Poznań – start rejestracji: poniedziałek 13 lipca, o godzinie 12:00
28.07 – Trójmiasto – start rejestracji: czwartek 16 lipca, o godzinie 12:00
29.07 – WIELKI FINAŁ: Warszawa – start rejestracji: czwartek 16 lipca, o godzinie 12:00

REJESTRACJA na wszystkie wydarzenia (spotkanie we wszystkich miastach) będzie miała miejsce pod tym linkiem: https://app.evenea.pl/event/czytjanka/

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 19:00. Poszczególne lokalizacje podamy wkrótce (bo czekamy na kilka ostatecznych potwierdzeń).

A jeśli jeszcze nie wiecie, czy wolicie przyjść na spotkanie czy też wiązać się w supełki, to zobaczcie, jak bawiliśmy się we Wrocławiu.

(cudny film: SULIMvideo)

A tutaj znajdziecie zdjęcia z tego dnia:

Cudne zdjęcia: Arkadiusz Wołek <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *