Trauma psychologiczna i ogłoszenie dla blogerów

Słuchajcie, może być tak, że przez jakiś czas nie będę nic dla Was pisać, albowiem dnia dzisiejszego przeżyłam najprawdziwszą traumę psychologiczną, tak jest, TRAUMĘ PSYCHOLOGICZNĄ, i to wyglądało tak, że zaatakowała mnie mewa. Ona tak we mnie wleciała, z taką ogromną prędkością, nie wiem dokładnie jaką, bo ta mewa to akurat nie miała licznika, ale jak na moje oko to było jakieś 200 kilometrów na godzinę i ona tak we mnie wleciała, i odbiła się, i poleciała dalej, i wszyscy mi teraz mówią, że na zewnątrz to ja wyglądam zupełnie normalnie, ale ja Wam powiem, że w środku, w Janinie, to coś zdecydowanie we mnie umarło. Myślę, że w tamtym momencie, jak ta mewa tak we mnie wleciała, to przy okazji wydziobała mi kawałek serca i ja już nigdy nie będę takim samym człowiekiem jak przed wypadkiem.


No. To tyle u mnie. Ale tak naprawdę to ta mewa to jest taką dygresją, bo tak naprawdę to ja dziś chciałam coś ogłosić dla tych z Was, którzy piszą blogi albo są gwiazdami jutjuba. Jeśli tworzycie coś w sieci, to zachęcam do rejestrowania się na Blog Conference Poznań, która odbędzie się w maju, bo ja tam będę miała brawurową prelekcję, jeszcze nie wiem dokładnie o czym, ale najpewniej o tym, jak rozpoznać fokę od uchatki na przykładzie fok i uchatek. Czyli w końcu koniec z tymi żenującymi momentami, kiedy Ty krzyczysz do dziecka: „patrz, Gniewomir, foka!”, a ono patrzy na Ciebie jak na człowieka-idiotę, bo to przecież nie foka, a uchatka.

Zapisy ruszyły dzisiaj na stronie http://www.blogconferencepoznan.pl/ i odbędą się w dwóch turach: w terminie 20-31 marca i potem 20-30 kwietnia, z tym że 30 kwietnia to już się nie zarejestrujecie, bo 30 kwietnia to ja mam urodziny, więc mam nadzieję, że wtedy to wszyscy będziecie zajęci usypywaniem pomnika mojej osoby z kokosowych draży. Tylko wiecie, nie stawiajcie go w Radomiu, bo tam to natychmiast go rozbiorą na części, a potem będą sprzedawać na allegro, 35 złotych za jednego draża plus koszty wysyłki.

Mam nadzieję, że z częścią z Was zobaczę się w Poznaniu, również dlatego, że na potrzeby swojej prezentacji poszukuje osób na następujące stanowiska:
1. Trzy osoby na widowni, które będą się śmiały jak opętane z absolutnie wszystkich moich dowcipów
2. 100-150 osób, które zrobią meksykańską falę

A by jeszcze bardziej zachęcić Was do uczestnictwa w tym wydarzeniu, to załączam również pierwszy slajd swojej prezentacji.