Zostań Tomaszem Knapikiem statystyki! [Konkurs #czytJanka]

Masz taki głos, że nie masz żadnych wątpliwości, że w drzewie genealogicznym na bank masz przodków Krystyny Czubówny i Tomasza Knapika? W przeszkolu wszystkie konkursy recytatorskie należały do Ciebie? Na ostatnim spotkaniu wspólnoty mieszkaniowej sąsiedzi poprosili Cię o wyśpiewanie regulaminu wywozu śmieci, a następnie płakali ze wzruszenia nad Twoim wykonaniem? TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE!!!

Jeden konkurs, jedno zadanie, aż 13 wspaniałych zwycięzców! A do wygrania unikalne koszulki wyprodukowane z okazji premiery książki „Statystycznie rzecz biorąc” wraz z kartką z Gaussim z personalizowaną dedykacją i moim autografem.

Na życzenie narysuje tam również fokę, ewentualnie kapibarę, ewentualnie fokę jeżdżącą na kapibarze.

Żeby móc brylować w tej perełce polskiej mody trzeba wykonać radosne zadanie konkursowe, które polega na tym by nagrać wideo na którym czytasz, melorecytujesz lub śpiewasz na melodię „Rzeki marzeń” Beaty Kozidrak fragment mojej książki.

Fragment musi pochodzić z rozdziału „Na imieniny lepiej kupić czekoladki czy kokainę?” (strony 184-198 w wydaniu papierowym) i mieć długość minimum jednego paragrafu (oczywiście może być dłuższy, jeśli ktoś się rozpędzi).

Oceniana będzie kreatywność, dowolnie rozumiana, więc to bez różnicy czy zechcecie się przebrać za aksolotla, zaprosić do chórków stado okolicznych wróbli, zawstydzić choreografią cały zespół Spice girls czy też uhonorować mnie poprzez ubranie się pod kolor ściany. Jeśli nie po drodze Ci z takimi ekstrawagancjami i chcesz po prostu przepięknie przeczytać fragment książki – śmiało, będzie mi przemiło, a piękne czytanie też potrafię docenić!

Wszystkie przesłane przez Was fragmenty wideo zostaną następnie złożone w jedno nagranie, w którym cały rozdział o czekoladkach i kokainie jest czytany w całości przez Was, #DrużynaJanina. ALE TO BĘDZIE KLAWE!!!

Nagrodę zdobędzie 13 najciekawszych lub najbardziej oryginalnych prac. Jeden uczestnik może wysłać jedno wideo.

Wideo przesyłajcie na adres konkurs@janinadaily.com
Konkurs trwa od dzisiaj, 9.06 do 15.06 (godz. 23:59).
Szczegółowy regulamin konkursu  znajdziecie tu.

A zainspirować postanowił Was wspaniały Paweł, który zaśpiewał fragment mojej książki na melodię “Rzeki marzeń” w oryginale śpiewaną przez królową Beatę Kozidrak. I JESZCZE WYMYŚLIŁ WŁASNY REFREN, z gościnną rolą redaktora Makselona ❤ ❤ ❤ Zresztą zobaczcie sami:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *