Pies Kazimierz przedstawia – krótka instrukcja czytania książki „Statystycznie rzecz biorąc” [WIDEO]

„Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla” to bestseller o statystyce, w którym znajdziesz odpowiedzi na fundamentalne pytania targające ludzkością, na przykład:
? Czy na imieniny lepiej kupić czekoladki czy kokainę?
? Czy da się zmierzyć szczęście linijką?
? Czy 117% Polaków może się mylić?

Jeszcze tylko przez kilka dni kupicie książke za jedyne 19,99zł w Empikach stacjonarnych i on-line: https://cutt.ly/kupja

TO NIE JEST PODRĘCZNIK DO STATYSTYKI, to jest książka popularnonaukowa o tym, że statystyka jest wspaniała. I – w moim zamyśle – takie książkowe narzędzie, dzięki któremu można się nauczyć, jak weryfikować informacje, gazetowe nagłówki, doniesienia amerykańskich naukowców. Słowem – jak nie dać się oszukać mediom, wykresom i danym.

A jeśli wciąż potrzebujecie powodu, dla którego powinniście przestać lizać okładkę i wziąć się za czytanie, to wraz z psem Kazimierzem przedstawiam krótką instrukcję, w jaki sposób konsumować (czaicie – KONSUMOWAĆ) tę książkę.

Chcesz wiedzieć więcej? Tutaj znajdziecie spis wszystkich zagadnień poruszanych w książce, czyli czego dokładnie się z niej nauczycie: https://janinadaily.com/zagadnienia/

Czego jeszcze nauczy Was moja książka? FINANSÓW I RACHUNKOWOŚCI!!! Bo wiecie jak jest, w licznych listach pytacie mnie: „Janina, mam dwadzieścia złotych – jak powinienem je zainwestować?”. W nieruchomości? W obligacje korporacyjne? W fundusze inwestycyjne indeksowe? Odpowiadam: w siebie, najlepiej inwestować w siebie. Ewentualnie we mnie i moją książkę, bo ona teraz kosztuje tylko 19,90zł, czyli jakby za darmo, bo jak ktoś kiedyś grał w „Monopol” to wie, że z takim banknotem to hotelu się nie kupi.