Najbardziej oczekiwana książka ostatnich trzech lat!!! (Głównie przez mojego redaktora).

Proszę Państwa, no i po co ta histeria? Ledwie trzy lata po czasie i ciach, już 25 marca w księgarniach pojawi się najbardziej oczekiwana książka ostatnich trzech lat! To znaczy – głównie oczekiwana przez mojego redaktora.

Już teraz możecie zamówić ją w przedsprzedaży i to jest radość, bo w ten sposób książka jest przy okazji trochę tańsza, czyli to zawsze ekler zostaje w kieszeni (metaforycznej kieszeni, proszę nie nosić eklerów w kieszeni, bo one tego nie lubią!). Książkę możecie zamówić o tu: https://www.statystycznie.com/

Co znajdziesz w książce „Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać nobla”?

? 320 stron rozkosznych niczym szczeniaki labradora – w sensie, że i mądre, i zabawne.

? Odpowiedzi na najważniejsze pytania ludzkości: czy na imieniny lepiej kupić czekoladki, czy kokainę? Skąd wiemy, że owca rozpoznałaby na ulicy prezydenta? No i najważniejsze – czy 117% Polaków może się mylić?

? Długie słowa, które pozwolą Ci śmiało wygrywać w scrabble! Na przykład: operacjonalizacja, współczynnik, korelacja.

? Anegdotki, które pozwolą Ci brylować na prywatkach: czy wiesz którego naukowca Karl Popper okładał kiedyś rozżarzonym pogrzebaczem?

Nie musicie mi wierzyć na słowo, że warto – możecie na przykład uwierzyć moim recenzentom:

Zwracam też Waszą uwagę, że STATYSTYCZNIE RZECZ BIORĄC to ta książka kosztuje mniej niż 10 groszy za stronę, cooooo, prawie za darmo!!!

Więc zapraszam, będzie mi przemiło jeśli się skusicie, bo to taka książka dla absolutnie każdego, kto chcę się nauczyć jak nie dać się oszukać liczbom, a przy okazji trochę pośmiać z tego, że przychodzi iloraz do lekarza, a lekarz pyta: „a gdzie reszta?”, HA HA.

Nie mówiąc już o tym, że…

Bo część zysków przekazuję na makrele dla fok, NO RACZEJ.

Pamiętajcie, że jak zamówicie to koniecznie pochwalcie się w komentarzu, bo ja mam taką ambicję, by sprzedać 10 egzemplarzy i moja Mama musi wiedzieć, ile sama ma kupić.

Rachu ciachu, stworzyłam jeden adres pod którym dowiesz się, co znajdziesz w książce, przeczytasz jej fragment i ciach, zamówisz, czyli takie rozwiązanie w sam raz dla nas, leniwych buł sukcesu, bo po co dużo klikać, skoro można nie klikać: https://www.statystycznie.com/