Ogłoszenie pasterskie

Jak dowiedzieliśmy się ostatnio, najbardziej w życiu boję się dzieci z gerberami na głowach, wegańskich bez i sztuki współczesnej. I jeszcze jednej rzeczy – wszelkich konkursów się boję, bo przegrywanie to mi wychodzi w życiu jeszcze gorzej niż odchudzanie.

12400796_10153397918608697_598777558277041465_n

No więc cała w strachu, ale wraz z tekstem „Człowiek-Irlandczyk popiera, człowiek-Polak popiera” biorę udział w konkursie na Tekst Roku. To dlatego, że bardzo go lubię, mimo iż jest szalenie kontrowersyjny, bo traktuje o tym, że nikt nie powinien dostawać w mordę za to, że chce kogoś potrzymać za rękę.

Konkurs posiada dwa etapy: pierwszy polega na głosowaniu SMS, a drugi polega na tym, że 30 tekstów z największą liczbą głosów SMS są oceniane przez profesjonalne żiri. Ten drugi etap mnie bardzo jara i bardzo chciałabym się w nim sprawdzić. Ten etap SMS-ów podoba mi się tak sobie, zwłaszcza że konkurujemy z ludźmi, którzy liczą sobie fanów w tysiącach, ale bez jednego nie ma drugiego – to zupełnie tak samo, jak ostatnio wypełniałam psychotest „Dlaczego nie widać efektów twoich ćwiczeń na siłowni?” i okazało się, że to dlatego, że nie chodzę na siłownię.

Na początku jeszcze wcale się nie martwiłam, no bo ja przecież posiadam kilkuset studentów i kilka godzin zajęć w tygodniu, to przez te kilka godzin to by sobie SMS-ów powysyłali, że ho ho, ale okazało się, że SMS-y z zagranicznych numerów telefonu się nie liczą. To zła wiadomość dla mnie, ale dobra dla Wojtka i jest Funduszu Na Rzecz Playstation 4.

W związku z tym piszę do Was! Przedstawiam zasady konkursu:

  1. Wysyłamy SMS-a o treści: T11324 na numer 7124
  2. W treści SMS należy wpisać tylko powyższy kod T11324, nic więcej, żadne inne znaki. Dodatkowe wyrazy miłości do mojej osoby należy składać osobiście.
  3. Każda osoba (tj. jeden numer telefonu i to jedynie polski) może oddać tylko jeden głos
  4. No chyba, że ktoś posiada 30 telefonów komórkowych, to może wysłać 30 SMS-ów i to trochę lepiej, w końcu jakaś sensowna odpowiedź na pytanie matki, po co ci 30 telefonów komórkowych
  5. Będzie Was to kosztowało nieco ponad złocisza, ale złocisz idzie na małe dzieci, no to chyba nie jesteście jednymi z tych ludzi, którzy chodzą po ulicach i zabierają pieniądze małym dzieciom

Ponadto możecie wziąć udział w bardziej zindywidualizowanym systemie wsparcia:

  1. Osoby, które organizują maratony mogą przekazać numer i kod do głosowania wszystkim uczestnikom i powiedzieć im, że to do rejestracji. Dobrze by było, żeby to był jakiś taki krótszy maraton, żeby więcej osób się na niego zapisało, dajmy na to dwa okrążenia wokół bloku.
  2. Osoby wykładające na uczelniach wyższych mogą powiedzieć studentom, że w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadzono nowe regulacje w polskim systemie kształcenia wyższego i wysłanie owego SMS-a jest obecnie jedynym warunkiem otrzymania tytułu magista
  3. Osoby posiadające dzieci mogą im powiedzieć, że to kod do Wi-fi
  4. Osoby, które pracują w sieciach komórkowych i mają nieograniczony dostęp do kart SIM wiedzą, co mają robić

Z nieco prostszych, a równie efektywnych rozwiązań, to jeśli komuś tekst się posiada i/lub posiada znajomych, to może im podesłać tego linka, o: https://janinadaily.com/czlowiek-irlandczyk-popiera-czlowiek-polak-wybiera/ i zachęcić do głosowania. Grożenie współmałżonkom rozwodem jeśli nie wyślą SMS-a też jest OK. Odmawianie babci dokładki jeśli nie wyśle SMS-a, też spoko. Jeśli ktoś nie posiada znajomych, to dobrze by było, żeby sobie szybko jakichś kupił i kazał im wysłać SMS-a. Ewentualnie możecie też skoczyć do sklepu i kupić 100 nowych kart SIM, a potem spędzić piąteczek na wysyłaniu miliarda  SMS-ów. UWAGA, proszę nic nie zmieniać w Linkedinie, to nie będzie znaczyło, że otrzymacie 100 tytułów magistra!

Teraz – zgodnie z tytułem – czas na owcę i nie jest to zwykła owca, ale jest to owca spacerująca z nosorożcem:

gif

Pamiętajcie, T11324 na numer 7124. I to już wszystko, bardzo dziękuję, o nic już prosić nie będę, przynajmniej do okolic kwietnia, kiedy to w imieniu Wojtka będę prosiła Was o przekazanie 1% swojego podatku na rzecz jego Funduszu Na Rzecz Playstation 4.