3 najsłabsze ogniwa Twojej analizy danych i o tym, jak je wzmocnić [WIDEO]

Ostatnio mnóstwo się dzieje, pomyślałam sobie dzisiaj: muszę się na chwilę odłączyć od świata i internetu, pójdę na trening. No i idę, i akurat karnet mi się skończył, więc kupuję nowy, a pani wklepuje te dane, wklepuje, nagle zastanawia się nad zniżkami, mówi: „pani jest studentką?”, a ja mówię, że nie. A ona patrzy na mnie znów, patrzy, w końcu pyta: „a seniorem?”.

No więc słuchajcie, ja teraz idę się położyć na katafalku, bo okazuje się, że nic innego mi nie pozostałe, a Wam na pocieszenie proponuję nagranie z mojej ostatniej prelekcji podczas konferencji „I love marketing & social media”. Jest o analizie danych, więc jak zwykle super, w sumie można powiedzieć, że ta prezentacja to taka „Szklana pułapka” świata statystyki, tylko lepsza, w sensie bardziej trzymająca w napięciu, gdyby Alfred Hitchcock żył, to po obejrzeniu tego nagrania totalnie by wstał i zaczął klaskać z uznaniem. Foki też by klaskały, a uchatki nie, no bo wiadomo – są uchatkami.

Nagranie pochodzi z konferencji #Ilovemkt, która w tej edycji trwa aż cztery dni (!) i ma szalenie imponującą agendę. Opis wszystkich prelekcji i bilety znajdziecie tu: http://ilovemkt.pl/

A jeśli zastanawiacie się nad udziałem to elo, śpieszcie się, bo ceny wzrastają w piątek o 23:59 (czyli to w sumie taki konferencyjny Kopciuszek!!!). Ja też tam będę i mam nadzieję, że uda nam się spotkać w tym roku postanowiłam zaszaleć i trzasnąć prelekcję o analizie danych.

Zapraszam do oglądania!

***