Czy nasz Mruczek może zachorować na koronawirusa?

Stoję sobie, nic się nie dzieje.

Oprócz tego, że totalnie się dzieje, bo mam dla Was zaproszenie na cudny cykl darmowych webinarów o badaniach naukowych, statystyce i wszystkim, co się liczy.

Podczas tych internetowych spotkań odpowiemy sobie na wiele pytań kluczowych dla postępu ludzkości, na przykład: czy przeklinanie łagodzi ból? Skąd wiemy, że dzięcioła nie boli głowa od stukania w drzewo? A także: czy gołębie ograłyby nas w ruletkę?

Możecie zapisać się od razu na wszystkie trzy webinary (właściwie to Janinary), albo wybrać tylko te, które powodują miłe gilgotanie Waszych synaps. Zapisy i szczegółowy opis wszystkich naszych spotkań znajdziecie tu: www.mitologiastosowana.pl

Pierwszy webinar odbędzie się już w tę niedzielę, dowiemy się z niego czy nauka posiada instrukcję obsługi? Zastanowimy się między innymi, czy na pewno jesteśmy jedynym gatunkiem na ziemi, który potrafi liczyć, jakie są etapy badania naukowego, a także dlaczego nie możemy ufać dowodom anegdotycznym. A wszystkie pytania, na które odpowiemy sobie podczas tych miłych intelektualnych prywatek znajdziecie na billboardach w ośmiu miastach, w każdym mieście inne pytanie, żebyście mieli element niespodzianki. Ja zresztą też, bo pytania zostały przydzielone LOSOWO, czyli absolutnie najpiękniej.

Chodźcie, chodźcie się wspólnie pouczyć, obiecuję że będzie i merytorycznie, i ciekawie. Póki co na te miłe spotkania zapisało się ponad 1800 osób. I nie chcę histeryzować, ale na te Janinary zapisała się nawet MAMA JANINY, czyli wiecie, to dopiero jest totalna gwarancja jakości.

Szczegóły wydarzenia i zapisy tu: https://mitologiastosowana.pl

(I jeszcze dodatkowa informacja: każdy webinar będzie dostępny przez dwa tygodnie po premierze, ale tylko dla zapisanych osób. Czyli: nawet jeśli wiecie, że nie możecie wziąć udziału w spotkaniu na żywo, danego dnia, to zapiszcie się, a dostaniecie link do dostępu do obejrzenia później)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *