Jak zmierzyć siłę tornada za pomocą gofra? [NOWA KSIĄŻKA!]

NAPISAŁAM NOWĄ KSIĄŻKĘ, KUP JĄ!!! A skoro wszystkich już przekonałam, to kupujemy tu: https://www.statystycznie.com

Ewentualnie, jak ktoś czyta dalej, to oto przedstawiam Wam „Statystycznie rzecz biorąc 2. Czyli jak zmierzyć siłę tornada za pomocą gofra”, czyli książkę, która wszelkie statystyczne mity obala skuteczniej niż studenci AGH cytrynówkę w akademiku. Dzięki mojej pierwszej książce ponad 120 000 osób dowiedziało się, ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla, a także skąd wiemy, że owca rozpoznałaby na ulicy prezydenta. Teraz czas znaleźć odpowiedź na inne kluczowe dla rozwoju ludzkości pytania:

  • Czy gołębie ograłyby nas w ruletkę?
  • Czy telewizyjny serial może uratować życie?
  • Jak świnka morska uratowała miliony kobiet?
  • I przede wszystkim: jak zmierzyć siłę tornada za pomocą gofra?

15 rozdziałów, 320 stron i bezcenne żarty o tym, po co statystyk chodzi na basen.

Co napisał o niej Prof. dr hab. Piotr Trojanowski, dyrektor Instytutu Zoologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, który w 2007 roku wraz z Międzyrządowym Zespołem ds. Zmian Klimatu dostał Nagrodę Nobla? A pięknie napisał, o tak:

Janina Bąk wpada do nauki niczym zebra, z mocnym przytupem. Przypomina, że statystyka to nie tylko mieszanie w danych, ale pewna filozofia i sztuka. Po lekturze tej książki patrzy się na badania naukowe z prawdziwą ekscytacją, jak kot na tuńczyka albo mewa na frytki. Taka statystyka ma smak.

No więc dajcie spokój, to totalnie warto to samemu sprawdzić – jeśli nie dla siebie, to chociaż dla swojego kota, ewentualnie okolicznej mewy Doroty, która może jak się zaczyta, to przestanie w końcu ludzi prześladować.

Chcesz przeczytać fragment książki? Zobaczyć wideo, jak czytam rozdział? KUPIĆ JĄ??? Wszystko zrobisz o tu:

Książka będzie mieć premierę 26.04, ale już można ją kupić w przedsprzedaży, a takie książki Empik często wysyła wcześniej, więc jest szansa, że dostaniecie ją jeszcze zanim trafi do księgarń. Poza tym można kupić teraz i do tego czasu zapomnieć, że się to zrobiło i potem ucieszyć się drugi raz, gdy przyjdzie paczka, czyli to tak jakby zlizać lukier z pączka dwa razy i to na dodatek nie ze swojego.

Ponadto:

  • Będzie e-book
  • Będzie audiobook
  • Będą spotkania autorskie

No, i to chyba wszystko, jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem, chyba że chcecie spytać, jak zmierzyć siłę tornada za pomocą gofra, to wtedy nie, bo do tego to musicie KUPIĆ JĄ!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *