Rekiny biznesu i dinozaury przyszłości, czyli "Jurassic World"

Dziś miałam taki pomysł by napisać przewodnik prawidłowego uczestnictwa w konferencjach naukowych, czyli praktyczne porady dotyczące tego, jak spać z otwartymi oczami i ile należy zjeść darmowych ciasteczek by zwróciła się opłata konferencyjna. Niestety, na to będziecie musieli jeszcze trochę poczekać, a to z powodu takiego, że byłam na takiej konferencji w zeszły piątek i na tej konferencji była też darmowa kawa, a ja jako prawdziwy rekin biznesu nie mogłam przegapić takiej okazji i wypiłam tej kawy tyle, że teraz nie mam żadnych wątpliwości, że cała ta konferencja nie tylko mi się zwróciła, ale i praktycznie zarobiłam na niej pieniądze. Niemniej skutkiem ubocznym mojego nowego kofeinowego biznesu jest to, że od trzech dni nie śpię, a Wojtek musi grać ze mną po nocach w Monopol i statki.

Na szczęście ta historia nie wpłynęła negatywnie na moje fascynujące życie, pełne zaskakujących przygód i emocjonalnych zakrętów, i na przykład wczoraj to przytrafiło nam się coś superinteresującego, a mianowicie widzieliśmy film “Jurassic world”. Ci ludzie to się nigdy nie nauczą żeby nie klonować dinozaurów. PEOPLE, LEARN YOUR LESSON!!!!!!!! Film jest bardzo ważny, tak uważam, bo wiele nas uczy o życiu. Na przykład:
1. Nigdy nie krzyżuj dinozaura z żabą, bo powstanie śmiercionośna maszyna do zabijania
2. Kobieto, gdy uciekasz przed dinozaurem, zdejmij szpilki!

Generalnie polecam, bo ten film daje okazję, by zobaczyć coś, czego nigdy w życiu nie spodziewałbyś się zobaczyć – na przykład dwa boksujące się T-rexy i kobietę parkującą prostopadle za pierwszym podejściem.

funny-t-rex-in-class

Ten post pierwotnie pojawił się na janinowej stronie na fejsbuniu, jak i wiele innych dodatkowych rzeczy, takich jak: przezabawne obrazki, przezabawne wpisy, przezabawne linki i tym podobne, też przezabawne. Nie zapomnij dołączyć do tej karuzeli śmiechu: klik!

2 komentarze

 1. Antoni

  13 lutego 2018 o 16:35

  Wiem, że to staroć, ale wpis o kawie genialny 😀

  Odpowiedz
  • JaninaDaily

   21 lutego 2018 o 16:23

   Bardzo dziękuję! Staroć, nie starość, miłe komentarze zawsze cieszą! 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *