Szukam Statystycznego Poprawiacza!!!! [Dam pracę]

UWAGA, OGŁOSZENIE!!!!

W związku z tym, że w październiku premierę będzie miała moja książka o statystyce dla każdego, to do niemłodego i niedynamicznego zespołu poszukuję osoby na stanowisko: STATYSTYCZNY POPRAWIACZ. Według dorosłych ludzi nazywa się to redaktor merytoryczny i polega na czytaniu moich rozdziałów, i mówieniu mi, gdzie zrobiłam błąd. Kwestie sporne będziemy rozstrzygać za pomocą aktów przemocy z udziałem surowego okonia. Praca za splendor, pieniądze, masło orzechowe i rozkosz mówienia mi, że zrobiłam błąd.

Wymagania formalne mam takie:

1. Wykształcenie statystyczne lub nauki społeczne, ekonomiczne i pokrewne z rzetelnym przeszkoleniem w metodach ilościowych

2. WAŻNE! Szukam osób, które czytają mojego bloga i czają konwencję, nie przypadkowych, bo ja to nie przeżyję po raz kolejny takiej sytuacji, gdy ja pisałam, że „no i jak zbierzemy ankiety pod kościołem, to nagle okaże się, że 98% Polaków to katolicy, a 2% to się w tym kościele zgubiło albo szukali toalety”, a redaktor mi pisał, że w kościele nie ma toalet, więc proponuje następującą zmianę: „a 2% to turyści, którzy zwiedzali owy obiekt sakralny”

3. Praca z dowolnego miejsca na ziemi, jedynym wymaganiem jest posiadanie internetu (czyli Radom odpada 🙁 )

Ważna adnotacja – statystyczny poprawiacz podpisze umowę z wydawnictwem, więc to nie są jakieś wiadra złotych monet. Mówię od razu, bo jak ktoś zbiera na wycieczkę do rezerwatu dzikich okapi, to niestety raczej nie będę mogła mu pomóc, bo stawka nie jest oszałamiająca. Stawka masła orzechowego do uzgodnienia.

Zainteresowanych proszę o wysyłanie:

1. Maili i tylko i wyłącznie maili, a nie wiadomości prywatnych, na adres: janina@janinadaily.com

2. W tytule maila wpisać: Statystyczny poprawiacz

3. W treści maila potrzebuję trzech krótkich informacji:

a) Gdzie i jakie studia skończyłaś/eś?

b) Czym się teraz zajmujesz w życiu (nazwa stanowiska to mnie niekoniecznie podjara, ale jeśli pracujesz w badaniach naukowych, z liczbami i stastystykami, to koniecznie mi o tym powiedz)

c) Jaka jest Twoja ulubiona analiza statystyczna i dlaczego?

Na wszelkie dodatkowe pytania chętnie odpowiem w tym wątku, chyba że akurat będę jadła masło orzechowe, no to nie.

Obiecuję, że jakość książki będzie ciut lepsza od jakości załączonej przeze mnie autorskiej grafiki.