O rozkoszy badań ankietowych [PODCAST]

Ostatni tydzień był bardzo ciężki, bo on polegał na tym, że cały świat miał wolne, a ja nie, i ja słałam różnym ludziom zawodowe maile, po czym natychmiast otrzymywałam zwrotkę, że “bardzo przepraszam, obecnie przebywam na urlopie, do zobaczenia za sto lat” i teoretycznie to w treści tych maili nie było diabolicznego śmiechu, ale ja go bardzo wyraźnie słyszałam w tle. I dzisiaj nadszedł ten dzień. Dzień, w którym wszyscy Ludzie Od Zwrotek powrócili do pracy.
Więc słuchajcie, jeśli jeszcze niekoniecznie zakumaliście powrót do rzeczywistości, jeśli na prezentacjach wyników finansowych leżaki rozkładacie przed lampą projektora, myśląc że to słońce, a potem stajecie w kolejce do służbowej mikrofalówki z kiełbasą na kiju, to mam dla Was coś, co będzie czułym opatrunkiem na wszelkie rany odniesione w nierównej bitwie z poniedziałkiem. Wszak wszyscy wiemy, że nic tak nie opatula serduszka pluszem, jak godzinny wywiad o badaniach ankietowych.

I teraz wiem, co sobie myślicie. Myślicie sobie: Janina, no ja bardzo chciałem, ja cały poranek szukałem, no ale gdzie ja znajdę godzinny wywiad o badaniach ankietowych? No i właśnie dlatego przychodzę do Was z pomocą. Tamtaramtam, proszę bardzo, dziś w podcaście Mała Wielka Firma rozmawiam z Markiem Jankowskim o wszystkim, co najlepsze, czyli najczęstszych błędach popełnianych w badaniach ankietowych, a także jak psychologia poznawcza tłumaczy sukces “50 twarzy Greya”.

Cały odcinek do posłuchania 🎧, zobaczenia 📺 i poczytania 📚 na https://malawielkafirma.pl/215

Nic nie oddaje lepiej nastrojów podczas tej rozmowy niż poniższy skrin. To zdjęcie jest, więc jak klikniecie, to wcale nie odtworzy się film i bardzo proszę w tej sytuacji nie dzwonić po informatyków, że “halooo, halooo, ja klikam, a nie działa”, bo to się czasem zdarza, że zdjęcia się nie ruszają.