O statystykach, oszukujących liczbach i rybach na dywanie [WIDEO]

SIEMA STATYSTYCZNE ŚWIRY!!!!

Dziś piąteczek-węglowodaneczek, czyli dzień, kiedy to dopieszczamy się słodyczą i tym samym mam dla Was coś zupełnie specjalnego, takiego mentalnego ptysia, taki miękki opatrunek na wszelkie rany w sercu zdobyte w trudnej walce z całotygodniową rzeczywistością, takiego labradora o sierści jak wata cukrowa sprezentowanego przez los, i ja teraz wiem, co wszyscy sobie myślicie po takiej zajawce, myślicie sobie: “och, Janina, czyżbyś miała dla nas rozkosz kolejnego wykładu o liczbach i statystyce?”, a ja odpowiadam: TAK.

Bo słuchajcie, trzy miesiące temu wystąpiłam na konferencji #Ilovemkt, to jest taka konferencja o marketingu, mediach społecznościowych, a także – za moją sprawą – o rybach na dywanie i tam sobie poopowiadałam trochę o liczbach i jak o nich myśleć, i jak z nich wnioskować, i jak mierzyć różne dziwne rzeczy, na przykład wpływ albo długość ryby na dywanie. Ja bardzo przepraszam, ja wspominam ciągle o tych rybach, albowiem ja tam serio w tej prezentacji mam jeden slajd z rybą i on mnie niezwykle jara, bo ja uważam, że już nigdy nic lepszego w życiu nie osiągnę niż ten slajd.

Więc zapraszam do oglądania, a jak ktoś zawodowo zajmuje się tematem, to zapraszam również na kolejną edycję konferencji, 24-26 października 2018, tym razem będziemy się uczyć przez trzy dni, jednego dnia o marketingu, drugiego o mediach społecznościowych, a trzeciego dnia o wpływaczach, to jest o influencer marketingu. Ja sama jeszcze nie wiem, o czym dokładnie tam opowiem, no ale skoro ryby już były, to najpewniej o jakichś płazach. I statystykach, wiadomo, bo to zawsze rozkosz.

11 komentarzy

 1. pantera mglista

  18 maja 2018 o 17:13

  Aż chce się więcej. Żałuję, że to nie półtoragodzinny wykład, poważnie! 😀

  Odpowiedz
  • Janina

   2 czerwca 2018 o 11:05

   Ha ha, najwspanialszy komplement, dziękuję! <3

   Odpowiedz
 2. Patryk

  1 czerwca 2018 o 09:54

  Jak jakiś amisz <3

  Odpowiedz
  • Janina

   2 czerwca 2018 o 10:43

   TAK BYŁO!!! Brawo, Jędrzej, taki dzielny!

   Odpowiedz
 3. Ewa102

  1 czerwca 2018 o 10:53

  Janina. Chyba po raz piewszy slysze o marketingu bez odruchow wymiotnych. Fakty poparte badaniami, brak tego specyficznego zargonu i twoja osobowosc to jest najlepszy sposob na przekazanie wiedzy. Chciclabym byc twoja studentka na codzien. Nawet chyba bylabym w stanie polubic statystyke.

  Odpowiedz
  • Janina

   2 czerwca 2018 o 10:42

   Ewa, dziekuję! Statystyka jest taka fajna i taka potrzebna, że zapewniam, że świetnie byśmy się na tych wykładach bawiły!

   Odpowiedz
 4. Mania

  17 czerwca 2018 o 23:25

  Kolejny genialny wykład ! Dzięki setnie się ubawiłam i wiele dowiedziałam ! Mówiłam już , że Cię uwielbiam ??

  Odpowiedz
 5. Gosia

  14 sierpnia 2018 o 22:33

  Jestes swietna!

  Odpowiedz
  • Janina

   23 sierpnia 2018 o 16:53

   Ale pluszowy komentarz, dziękuję!

   Odpowiedz
 6. UlaN

  16 października 2019 o 13:35

  Janino, jestem tam! będę robiła falę z widowni, żeby Twoje statystyczne szczupaki mogły się na nich unieść <3

  Odpowiedz
 7. Kasia

  10 listopada 2019 o 11:46

  Rewelacja!!!!!!!!! Jesteś mistrzem! ❤️

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *