Kitku sam w domu – nagranie z kocioplanety [FILM]

Najgorzej to jest, gdy nasz puchaty sułtan tak na nas patrzy swoją kocią twarzą i to nie że on wodzi oczami, on tak całą twarzą patrzy, obraca ją jak satelita i my zawsze wtedy jesteśmy w strachu, że on właśnie odbiera sygnały, skanuje otoczenie, a potem przesyła wszystkie informacje do swojej kocioplanety, on im tam pisze LUDZIE ŹLI STOP DRĘCZĄ KITKU STOP NIE JADŁEM OD TRZECH MINUT STOP.

No i ja tak to sobie wyobrażam, że jeden z tych materiałów, które on wysyła swojej kocioplanecie to wygląda dokładnie tak, jak poniższy film, który ja Wam bardzo polecam, bo przecież jak Kitku o tym opowie swoim kolegom to nikt mu nie uwierzy, on im będzie musiał opowiedzieć, że oto był gwiazdą pierwszoplanową, drugoplanową, wszystkoplanową brawurowego dzieła filmowego i jeszcze smoking szyje, by w marcu móc odebrać Oscara za efekty specjalne. No, serio, zapomnijcie o Gwiezdnych Wojnach, Wiedźminie i innych kosmicznych ryjówkach, oto są efekty specjalne na które zasługujemy!!! Steven Spielberg już dzwonił, że potrzebuje nas na planie swojego kolejnego filmu, bo przecież nikt nie zrobi tego tak dobrze jak my.

Zapraszam do oglądania, bo takich rzeczy to świat filmowy nie widział od czasu “Obywatela Kane’a”, a na koniec pozostaje mi wyrazić nadzieję, że nie oglądacie tego w kapciach, bo przecież totalnie Wam pospadają z wrażenia.

To jest współpraca, ale za to jaka! Cały dochód został przeznaczony na kocie smaczki. Kitku jest bardzo szczęśliwy z tego powodu, Kitku bardzo dziękuje Bosch Home. Kliku kliku, oglądamy Kitku:

#Współpraca #BoschUnlimited #Kitku #SpielbergPłakałJakOglądał #ZeWzruszenia #OrsonWellesWannabe

Jeden komentarz

  1. e-milka

    8 stycznia 2020 o 18:02

    A Ty się martwiłas, że na studia mu pół punkta zabraknie. Poradzi sobie chłopak.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *