Czy naukowcy są jak żony i nigdy się nie mylą? [wideo z TEDx Katowice]

Niedziela. Najmniej kochane dziecko dni tygodnia. Nikt nie szanuje, nikt nigdy nie pochwali, wszyscy tylko marudzą nad rosołem z kluskami. AŻ DO DZIŚ!!! Bo dziś mam dla Was nagranie z mojej ostatniej prelekcji na TEDxKatowice, gdzie opowiadałam o tym, czy naukowcy są jak żony i nigdy się nie mylą, a także o innych ważnych sprawach, to jest czy jak będziemy jeść dużo masła i popijać alko, to staniemy się nieśmiertelni.

Teraz uwaga! Jest też o szczepionkach i ja wiem, że to temat dla obu stron szalenie emocjonalny, ale wiem też, że udało mi się stworzyć tutaj społeczność mądrych, miłych ludzi, szanujących się wzajemnie. Wykorzystajmy to -proszę, by w komentarzach nikogo nie obrażać i wzajemnie się szanować.

A jeśli nie chcecie mnie zabić, to proszę też o nie używanie w dyskusji dowodów anegdotycznych i historii o Halinie spod piątki, która zjadła precla i spadła z piątego piętra, co oznacza, że precle powodują śmierć.

A kto nie widział, to zachęcam również do obejrzenia mojego wcześniejszego wystąpienia z TEDx Koszalin, o tym ile trzeba zjeść czekolady, żeby zdobyć Nobla?